Část druhá...NEDĚLE

2. srpen 2010 | 16.56 |

Logicky by mělo být "Část druhá...SOBOTA", ale my v sobotu zůstali doma. Vysvětlování by bylo víc než dost, ale to jde teď stranou.
Prostě v neděli jsme se vydali znovu tam, kde jsem si to zamilovala. Věděli jsme, do čeho jdeme, a to byla neskutečná výhoda. Cesta vlakem proběhla bez větších problémů, čistou jízdou a včas. Cesta tramvají byla taky fajn. Až na konci cesty, když jsme vystupovali, jsem si všimla, že s námi jely jeptišky. Nemám a neměla jsem s tím problém, ale to jen tak. Jako zajímavost.
Na Mendlově náměstí jsme šli automaticky na zastávku linky č. 400. Přibývalo tam víc a víc lidí, a já hodně lidem záviděla ty trička a kšiltovky, ale zároveň jsem byla spokojená, že nejsem jenom já takovej blázen. :D
Cesta autobusem byla docela opačná od cesty autobusem v pátek. Autobus byl narvanej až po střechu, ale všichni to přežili ve zdraví. Zase jsem měla štěstí na borce vedle mě (ne že by za něco stáli, ale...), od kterých jsem nezáměrně vyslechla rozhovor. :D
Když jsme dorazili, otočili jsem se na podpatku a šli zpátky. :D Zní to divně, ale je to tak. Museli jsme se dostat na naše G. Šlo s námi docela dost lidí. Už z dálky jsem znovu zaslechla ten blažený zvuk a cítila jsem se velmi šťastná. Byl to zvuk supersportů, kterým ještě probíhal warm up. Vystavili jsme se tam jako králové. :D Později jsem si i roztáhli deštníky, aby jsme se nespálili. Ten můj se sice choval jako největší babrák, ale dejme tomu.
Všechny závody byly neskutečně nádherný. STK1000 byla bomba, jak všichni povzbuzovali Michala Šemberu. Ondru Ježka taky, ale Michal na tom byl líp.
SBK první závod jsem pomalu umírala. Cal na pole, to se mělo využít, ale nic. Bohužel. Jenže mě to nemusí vůbec mrzet, protože pro mě byl číslem jedna opět Jonny. Jak já jsem si přála, aby vyhrál! A ono vážně! Ježiši já byla šťastná. To už ani nedokážu popsat. Při čestném kole sklidili všichni aplaus.
SS byly taky fajn, samozřejmě, ale zdá se mi, že jsem si je dostatečně neužila. :( Nevím, no. Ale mrzí mě ten Eugene, že spadl. Titul se mu po Brně vzdálil, ale že to píšu až teď, tak můžu napsat, že se zase kousíček přiblížil. No nic, jsem mimo. Tak vyhrál Kenan a moje sestra se chovala jako...no jenom kdybych já tak vyváděla, to bys mě sjela, co? :D:D No nic.
SBK druhý závod jsem doufala. Cal zase na pole, tak už jsme si říkaly, že teď...ale opět nic. Vkládala jsem naděje do Jonnyho na double, ale nevadí. Druhé místo je též moc pěkné. Nejlepší bylo, jak mu přímo před námi chcípla motorka. On byl takový zlaťučký, jak to roztláčel...jsem si to chtěla natočit, ale už jsem to nestihla, protože naskočila, potvora jedna. :D
Ó můj bože, to byla nádhera. Sice jsem už málem nedošla domů, jak jsem měla spálený nohy, ale to mě netížilo. Jednoduše jsem byla mimo realitu. Nikdy nezapomenu na to, co se tam stalo. Na páteční trapasy a slabé chvilky. Na páteční krásné chvilky, snad nejkrásnější chvilky mého života. Na to, jak nám ten borec ve stánku řekl, že jsme dvojčata. Na závody, na to prostředí, na všechny cesty, které byly úmorné, hlavně ta zpáteční v neděli. Na dopisování s Michalkou, se kterou jsem se bohužel nesetkala. Věřím, že kdyby se to povedlo, tak by to byl masakr. Prostě to zůstane navždy se mnou a já budu jenom doufat v to, aby se to nezrušilo, protože to by byla katastrofa, to bych vážně obrečela. Já se tam totiž chci vrátit, a kdyby se to povedlo, tak bych se chovala určitě jinak v jistých situacích. Ale nemůžu si říct to omýlané KDYBY, to by totiž měli jazykovědci zrušit. Kvůli tomuto slovu se vždycky tolik naštvu...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Část druhá...NEDĚLE niki 02. 08. 2010 - 19:29
RE: Část druhá...NEDĚLE marit 02. 08. 2010 - 19:46
RE: Část druhá...NEDĚLE niki 02. 08. 2010 - 20:29
RE: Část druhá...NEDĚLE marit 02. 08. 2010 - 20:38
RE: Část druhá...NEDĚLE niki 02. 08. 2010 - 20:41
RE: Část druhá...NEDĚLE marit 02. 08. 2010 - 20:45
RE: Část druhá...NEDĚLE niki 02. 08. 2010 - 20:46
RE: Část druhá...NEDĚLE marit 02. 08. 2010 - 20:47