Poslední zprávy z Vancouveru

3. březen 2010 | 17.31 |

Tak tohle by měly být poslední zprávy z Vancouveru, ale nezaručuju, že se k němu ještě někdy nevrátím. S tím musíte  počítat. Ale tak, pojďme do těch posledních výsledků, které už máme slavně za sebou.....

Třináctý den:
KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ:
 Muži štafeta 4x10 km:
  1. Švédsko (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Anders Soedergren, Marcus Hellner)
  2. Norsko (Martin Johnsrud Sundby, Odd-Bjoern Hjelmeset, Lars Berger, Petter Northug)
  3. Česká republika (Martin Jakš, Lukáš Bauer, Jiří Magál, Martin Koukal)

RYCHLOBRUSLENÍ:
 Ženy 5000 m:
  1. Martina Sáblíková(CZE)
  2. Stephanie Beckert(GER)
  3. Clara Hughes(CAN)

BOBY:
 Dvojbob žen:
  1. Kaillie Humphries/ Heather Moyse(CAN)
  2. Helen Upperton/ Shelley-Ann Brown(CAN)
  3. Eric Pac/ Elana Meyers(USA)

RYCHLOBRUSLENÍ NA KRÁTKÉ DRÁZE:
 Ženy 3000 m štafeta:
  1. Čína (Sun Linlin, Wang Meng, Zhang Hui, Zhou Jang)
  2. Kanada (Jessica Gregg, Kalyna Roberge, Marianne St-Gelais, Tania Vicent)
  3. USA (Allison Baver, Alyson Dudek, Lana Dehring, Katherine Reutter)

AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ:
 Akrobatické lyžování ženy:
  1. Lydia Lassila(AUS)
  2. Li Nina(CHN)
  3. Guo Xinxin(CHN)

Čtrnáctý den:
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ:
 Obří slalom ženy:
  1. Viktoria Rebensburg(GER)
  2. Tina Maze(SLO)
  3. Elisabeth Goergl(AUT)

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ:
 Ženy štafeta 4x5 km:
  1. Norsko (Vibeke Skofterud, Therese Johaug, Kristin Stoermer Steira, Marit Bjoergen)
  2. Německo (Katrin Zeller, Evi Sachenbacher-Stehle, Mirian Gossner, Claudia Nystad)
  3. Finsko (Pirjo Muranen, Virpi Kuitunen, Riitta-Liisa Roponen, Aino-Kaisa Saarinen)

SEVERSKÁ KOMBINACE:
 Jednotlivci HS 140/ 10 km:
  1. Bill Demong(USA)
  2. Johnny Spillane(USA)
  3. Bernhard Gruber(AUT)

LEDNÍ HOKEJ:
 Turnaj žen:
  1. Kanada
  2. USA
  3. Finsko

KRASOBRUSLENÍ:
 Ženy:
  1. Kim Yu-Na(KOR)
  2. Mao Asada(JPN)
  3. Joannie Rochette(CAN)

AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ:
 Akrobatické lyžování muži:
  1. Alexei Grishin(BLR)
  2. Jeret Peterson(USA)
  3. Liu Zhongqing(CHN)

Patnáctý den:
BIATLON:
 Muži štafeta 4x7,5 km:
  1. Norsko (Halvard Hanevold, Tarjei Boe, Emil Hegle Svendsen, Ole Einar Bjoerndalen)
  2. Rakousko (Simon Eder, Daniel Mesotitsch, Dominik Landertinger, Christoph Sumann)
  3. Rusko (Ivan Tcherezov, Anton Shipulin, Maxim Tchoudov, Evgeny Ustyugov)

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ:
 Slalom ženy:
  1. Maria Riesch(GER)
  2. Marlies Schild(AUT)
  3.

Šárka Záhrobská(CZE)

SNOWBOARD:
 Paralelní obří slalom ženy:
  1. Nicolien Sauerbreij(NED)
  2. Ekaterina Ilyukhina(RUS)
  3. Marion Kreiner(AUT)

CURLING:
 Turnaj žen:
  1. Švédsko (Anette Norberg, Eva Lund, Cathrine Lindahl, Anna Le Moine, Kajsa Bergstroem)
  2. Kanada (Cheryl Bernard, Susan O'Connor, Carolyn Darbyshire, Cori Bartel, Kristie Moore)
  3. Čína (Bingyu Wang, Yin Liu, Qingshuang Yue, Yan Zhou, Jinli Liu)

RYCHLOBRUSLENÍ NA KRÁTKÉ DRÁZE:
 500 m muži:
  1. Charles Hamelin(CAN)
  2. Si-Bak Sung(KOR)
  3. Francois-Louis Tremblay(CAN)

RYCHLOBRUSLENÍ NA KRÁTKÉ DRÁZE:
 1000 m ženy:
  1. Meng Wang(CHN)
  2. Katherine Reutter(USA)
  3. Park Seung-Hi(KOR)

RYCHLOBRUSLENÍ NA KRÁTKÉ DRÁZE:
 5000m muži štafeta:
  1. Kanada (Charles Hamelin, Francois Hamelin, Olivier Jean, Francois-Louis Tremblay)
  2. Korea (Kwak Yoon-Gy,Lee Ho-Suk, Lee Jung-Su, Si-Bak Sung)
  3. USA (J.R. Celski, Travis Jayner, Jordan Malone, Apolo Anton Ohno)

Šestnáctý den:
KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ:
 30 km ženy hromadný start:
  1. Justyna Kowalczyk(POL)
  2. Marit Bjoergen(NOR)
  3. Aino-Kaisa Saarinen(FIN)

RYCHLOBRUSLENÍ:
 Muži týmový závod:
  1. Kanada (Mathieu Giroux, Lucas Makowsky, Denny Morrison, Francois-Olivier Roberge)
  2. USA (Brian Hansen, Chad Hedrick, Jonathan Kuck, Trevor Marsicano)
  3. Holandsko (Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Simon Kuipers, Mark Tuitert)

RYCHLOBRUSLENÍ:
 Ženy týmový závod:
  1. Německo (Daniela Anschutz Thoms, Stephanie Beckert, Anna Friesinger-Postma, Katrin Mattscherodt)
  2. Japonsko (Masako Hozumi, Nao Kodaira, Maki Tabata, Miho Takagi)
  3. Polsko (Katarzyna Bachleda-Curus, Natalia Czerwonka, Katarzyna Wozniak, Luiza Zlotkowska)

SNOWBOARD:
 Paralelní obří slalom muži:
  1. Jasey Jay Anderson(CAN)
  2. Benjamin Karl(AUT)
  3. Mathieu Bozzetto(FRA)

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ:
 Slalom muži:
  1. Giuliano Razzoli(ITA)
  2. Ivica Kostelič(CRO)
  3. Andre Myhrer(SWE)

BOBY:
 Čtyřbob muži:
  1. USA1 (Steven Holcomb, Steve Mesler, Curtis Tomasevicz, Justin Olsen)
  2. GER1 (Andre Lange, Kevin Kuske, Alexander Roediger, Martin Putze)
  3. CAN1 (Lyndon Rush, David Bissett, Lascelles Brown, Chris Le Bihan)

CURLING:
 Turnaj mužů:
  1. Kanada (Kevin Martin, John Morris, Marc Kennedy, Ben Hebert, Adam Enright)
  2. Norsko (Thomas Ulsrud, Torger Nergaard, Christoffer Svae, Haavard Vad Petersson, Thomas Loevold)
  3. Švýcarsko (Ralph Stoeckli, Jan Hauser, Markus Eggler, Simon Struebin, Toni Mueller)

Sedmnáctý den:
KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ:
 50 km muži, hromadný start:
  1. Petter Northug(NOR)
  2. Axel Teichmann(GER)
  3. Johan Olsson(SWE)

LEDNÍ HOKEJ:
 Turnaj mužů:
  1. Kanada
  2. USA
  3. Finsko

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře