Je to blíž než se zdá, a proto zakládám rubriku

10. únor 2010 | 18.33 |

Jak jste všichni pochopili, nově založená rubrika se týká nadcházejících Zimních olympijských her v kanadském Vancouveru. Je přeci jenom 10.2.2010 a zahájení se koná už o dva dny později. Takže to přichází právě včas. No, nalijme si čistého vína, u nás to nebude 12.2., ale až 13.2. ráno. Ale, co je den oproti čtyřem rokům. Co jsem se načekala, aby už tu ta olympiáda byla. Ale řeknu vám, že od předloňské letní olympiády v Pekingu to náramně uteklo. Přijde mi, jako by mezi ní a tou nadcházející uběhl pouze měsíc. A přitom to byl rok a půl. Ale moje čekání se vyplatilo.....
Ale abych tady netlachala jen tak o ničem, zkonkrétním to. Před pár okamžiky jsem zavítala na oficiální stránky Mezinárodní lyžařské federace FIS a co nevidím. Od 19:30 se jede první olympijský trénink na sjezd mužů. Jakmile jsem se probírala tou startovní listinou, pociťovala jsem nervozitu. A pociťuji ji stále. A pociťovat budu ať už při tom dnešním tréninku nebo při závodě samém.
Vím, že se možná těším zbytečně, ale já musím. A proč zbytečně? No, stejně toho moc neuvidím, je to ve večerních hodinách anebo v ranních hodinách. A když je to přes den, tak trčím ve škole a ani záznamy nestihnu. No tak to jo, ale jak který. Musím si počkat na programy. Pozitivum, že nebudu už čekat tak dlouho.
Tak toto je pouze takové intro k mé nové rubrice, která je nesmírně důležitá. Tak snad se brzy zaplní. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře