Právě nám probíhá AO

26. leden 2010 | 18.11 |

No ono už brzo skončí, ale ještě probíhá. Do včerejška to ušlo. Ale včera a dnes se to pokazilo. A to tak, když včera ráno Davyděnko vyřadil Fernanda Verdasca. No ano, já vím, že to "nic" není, ale fanouška to zklame. Mrzí mě to, protože vím, že má na víc. Možná jsem ovlivněná tím jeho loňským semi, ale to už je tak. Sice jsem byla ve škole na to trochu naštvaná, ale jako ještě se to dalo.
To dnes to dopadlo hůř. Veděla jsem, že to prohraje, ale kdyby to doopravdy prohrál, byla bych radši. Už tu holt dlouho nebyly ty Rafovy problémy s koleny. Až dnes se zase ozvaly. Jen doufám, že to nebude nic vážnýho, aby to zas nedopadlo jako loni. On s tím bude mít už navždy jenom trable. A přitom si to nezaslouží. To krásný období z léta 2008 se už asi nevrátí a mě je to tolik líto. Kéž bych se v této větě mýlila..... :((
Ale tak nebudu tady jenom skuhrat nad Rafou, ale mohla bych se taky věnovat těm ostatním. Tak jako Čechy ani zmiňovat nemusím, v prvních třech kolech všichni singlisté vypadli, ale co už. V deblech tam ještě Dlouhý s Paesem jsou.
Ten, kdo míří neohroženě je zatím Andy Murray, který ještě ani neztratil set. Když zachová chladnou hlavu, tak není co řešit. Teda pokud se Roger nějak extrémně nevyburcuje. Což je docela možné, u něj nikdy nevíte. :)) Tak jako on stále hraje velice dobře, ale nějak mi přijde Andy lepší, no nechme se překvapit.
Tím, kdo zatím překvapuje nás je Marin Čilič. Hraje dost dobře, aby se fakt do toho finále neprobojoval. To by bylo něco! Vyřadil Del Potra, pak dneska i Andyho Roddicka. No jo, Andyho je škoda, ale zbytečně kazil. Už při zápase s Fernandem Gonzalezem.
A co říct k ženám? Snad to zas nebude nějaká Williamska, to už by byl vrchol. Snad se to Justine povede..... Musí bojovat. Allez Justine! :)

Už nám toho do konce Australian Open moc nezbývá, ale přeci jenom..... ať se tomu zbytku, který tam zůstal a kterému fandím dařííííí!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře