K: To kraso snad ani za zmínku nestojí

26. leden 2010 | 18.42 |

A to myslím smrtelně vážně. ( až tak moc ne, vždyť mě znáte :)) ) Ale jako to se fakticky nedalo. Snad horší ME v krasobruslení jsem nezažila. Zklamání, zklamání a zklamání. Na prvním místě mě zklamali všichni rozhodčí. To snad ani není pravda, jak dokážou přidat! Ale tomu, komu bych chtěla já, aby přidali nikdy nepřidají. Ale co mě to ještě překvapuje, už bych si měla zvyknout. Však jsem si už zvykla, ale tohle už je moc. Prostě fraška. Aspoň podle mě.
Muži. Tak to je ten největší trapas. Jako možná jsem zaujatá, ale mě to přijde divný. Plushy se vrátil a všichni se z něho můžou jenom víte co. Jako v kraťasu mu přidali teda fakt moc, nějak extra úchvatný mi to opravdu nepřišlo. Krokovky měl rozhodně lepší Brian a Plushy si ještě stěžuje..... jááj..... No a volná?? Už před tím bylo jasný, že mu to dají, i kdyby třikrát spadnul, takže se to ani nemuselo jezdit. Celý ME se v kategorii muži nemuselo konat, neboť bylo úplně jasný, že by mu to dali jenom na jméno. Aspoň že to vykompenzují ti na dalších místech. Ze čtvrtého místa Míšy Březiny mám skutečně radost. Když už se to Tomášovi nepovedlo. Jestli se mu to ještě někdy povede. Ale jo, musím být optimistkou.
Ženy. No tak to je taky zklamání. Kostnerce zas určo přidali, kdybych to měla hodnotit já, tak už radši fakt měla vyhrát Elena. Lauře prej taky přidali a Kiira si to pokazila sama. Škoda, věřila jsem jí, že to zlato urve a já budu mít aspoň z jedné kategorie radost. Tak nic no. ://
Sportovky. No, tak to zas nedopadlo úplně nejhůř. Sice Aliona s Robinem "až" druzí, ale zlato Yuko a Alexovi přeju. A moc. Zasloužili si to. A Maria s Maximem jako loni třetí. No a chudáci Tatiana se Stanislavem, ti se té medaile už asi nedočkají. Potřetí za sebou čtvrtí. Smůla. Fakt asi jediná kategorie, kde jsem docela spokojená.
Taneční páry. Hmm..... Oksana s Maximem byli jasní už po povinkách, takže škoda, že v nich nebyli Federica s Massimem lepší. To by určitě vyhráli. Taky škoda. Třetí Janka se Sergejem, ti mi taky nevadí. Vadí mi však jedna věc, a to, že Nathalie s Fabianem nedosáhli na medaili a to by si ji tolik zasloužili a taky bych jim ji velice přála. A moc mi tam chyběla Isa s Olivierem. Dávají přednost olympiádě a já to chápu. Jejich poslední?? Možná..... :(
Sama bych byla spokojená, kdyby se u mužů, žen a sportovek odřízly první místa a v tancích bych ty první šoupla na druhý. :D Jenže to bych chtěla moc. A tak samozřejmě bych tam udělal ještě pár změn, ale to by bylo na dlouho.
Budu muset tiše doufat, že se olympiáda i MS vyvede líp a že si to ti první (bez tanců) už vybrali.....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře