Tak se nám to blíží..... ;))

26. leden 2010 | 17.33 |

A to opravdu hodně. Přeci jenom něco přes dva týdny oproti čtyřem rokům je velice přijatelné. Ach ano, mrzí mě, že toho většinu asi neuvidím, neboť se to prostě nedá. Buď je to někdy pozdě večer nebo přes den někdy dopoledne, když je člověk ve škole. To mě na zimní olympiádě trošku štve. Řekněme si, letní je na tom o něco lépe, protože se koná přes prázdniny a to je jaksi docela neomezený čas. Docela..... No tak ale to nic nemění na tom, že se těším. :) I ve spánku budu fandit těm, kterým chci. A budu doufat, že se jim ty důležité závody povedou, aby oni i já byli spokojeni.
Je to každého sportovce osobní věc, ale občas se zamýšlím, nad tím, co je cennější. Jestli zlatá olympijská medaile nebo např velký křišťálový glóbus. Ono jak pro koho. Ale musíme si říct, že zlatá olympijská medaile je samozřejmě prestižnější, ale vítězství v celém SP je věryhodnější, protože olympijským vítězem se může stát prakticky kdokoliv, rozhoduje jen jeden závod, narozdíl od SP, kde těch závodů musíš ( měl bys ) vyhrát víc. Tím nechci nikoho urazit a znehodnotit jeho olympijskou medaili. To ne. Musí se to ocenit taky vzhledem k nervové soustavě každého z nich. Je to přeci jenom nápor na nervy.
No uvidíme jak to nakonec všechno dopadne. Ani nevím, jestli to budu vnímat nějak jinak, jako že to je olympijský závod. Asi mi to tak nepřijde, bude mi to připadat jako normální obyčejný závod Světového poháru. Ne že bych při něm nebyla nervózní, ale tak víte jak to myslím..... Taky je mi jasné, že to zas tak strašně rychle uběhne a mě bude připadat, že ani žádná olympiáda nebyla. Ale to bych se mýlila, neboť ona proběhne.....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře