Hořím nedočkavostí a zvědavostí

25. listopad 2009 | 21.41 |

Již tento týden se mi zase rozzáří má očka, začne totiž zimní skokanská sezóna. A taky sezóna severské kombinace. Strašně se těším. Moc moc se těším na ty "moje" kluky, kterým to bude lítat a běhat. Jůůůůů..... A začínáme jako vždycky ve finském Kuusamu. K tomu se váže, že jsem se tak trošku nudila a vytvořila jsem tohle:


Kuusamo

 Je to až moc amatérské, ale jde to ze srdce a mě se ta moje "amatérnost" líbí. Tak, a abych nezůstala pouze u skoků a severské ( ne že by to vadilo, ale.....), tak zabrousím i do klasiky a alpskýho. Oboje dvoje už se nám rozeběhlo na plné obrátky a já jsem taky neskutečně šťastná. V tento okamžik, když píšu tyto řádky, se jede trénink na sjezd v Lake Louise. Závod neuvidím, ale co nadělám, závodů tu bude ještě spousta a spousta. :))) Když o tom teď tak přemýšlím, hlavou mi probleskne to, co mi přinese nadcházející olympiáda. Podobně jsem přemýšlela i loni o Pekingu a nepřišla jsem vůbec na nic, tzn. že teď taky ne. Jediné co vím je to, že budu strašně nervózní a budu mít strach. Nějak nám začínáš moje milá marit melancholizovat a to není dobrý takhle na večer, ale to ty snad moc dobře víš ne?? Takže končíš?? Hm..... odpověď zní ne, protože jsem ještě chtěla ještě nějak pobilancovat o nedávno skončené motoristické sezóně, což by mi ale od melancholizace moc nepomohlo, ale tak.... vlastně co bych k tomu měla tak asi říct nebo vlastně napsat??? Vyhrál Jenson s Brawnem, Vale s Yamahou, Hiro s Hondou, Julito s Aprilkou, Ben s Yamahou atd atd atd..... Nemá to cenu, protože si myslím, že ti, kteří si budou tento článek číst, vědí o čem se bavím a co myslím a co se stalo v průběhu sezóny.
Přemýšlím, co ještě napsat, aby se to hodilo, ale nevím. Tento článek je asi takové intro k sezóně, tak ať víte. A platí stejné jako u motorismu..... kdo si to bude číst snad bude vědět.....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře