Nějak moc to utíká.....

18. červen 2009 | 18.16 |

Jo a hodně. Vždyť před chvílí byl teprve leden a stále zimní sezóna a najednou je červen a půlka motoristické v tahu. No jo, není všechno tak, jak bychom chtěli. Častokrát myslím na to, že mi ta nabitá zimní sezóna moc chybí a už se těším na listopad. Samozřejmě jsem taky moc šťastná z toho, že je MotoGP, F1, SBK, WRC apod. Bez těch by to taky nešlo. Bych se zbláznila. Rozhodně tu ale nechci upřednostňovat jeden či druhý sport, to bych si nedovolila. Ty moje nejoblíbenější stavím do jedné lajny. Právě jsem si nějak vzpomněla na biatlon a to není dobrý. Vzpomněla jsem si na mistrovskou kontroverzní stíhačku. Musím se smát. Ale bylo to krásný. Hned bych to vrátila, i když to bylo vždycky brzo ráno. A OEB je největší a nejlepší biatlonista. Jo, je to tak a nikdo mi to nerozmluví. (sama vím, že se o to nikdo pokoušet nebude.....nebo snad ano???). Ale rozhodně nikoho nehodlám ovlivňovat. To fakt ne.

Začínám zjišťovat, že nehorázně úchylačím. Pozoruju to na sobě. Ale na projevy se mě neptejte, protože jich je mnoho. A pro normálního člověka je to nepochopitelné. Ale můsím se přiznat, že se těším na tento víkend. Jede se totiž Brno. WTCC, International Formula Master a Formula 2 tady u nás na našem good okruhu. Jen škoda, že tam nebudu. Ale zase to nebudu stíhat. No jo, eFjednička a eSBéKá k tomu. K těm SBK..... je mi líto Maxe, že ještě nepojede. Měl by se vrátit v Brně. Snad. Ale on má být vlastně i v Misanu, ale jenom jako divák. Moc by mě mrzelo, kdyby nestihl domácí GP na Nürburgringu. Je to vždycky smutný, když závodník nestihne domácí závod. A k F1..... Silverstone..... Jenson bude doma. Všichni si myslí, že doma vyhraje, ale já si to nemyslím. Podle mě mu někdo vypálí rybník. A mohlo by to udělat Ferrari. Vůbec bych se nezlobila. Právě naopak. Ale já vím, že dokázat to doma je ta nejtěžší věc na světě. Jo třeba Ben to v Salt Lake dokázal rovnou dvakrát. Fakt borec a měl by se stát mistrem světa.

Vzpomněla jsem si na Acropolis Rally. Kdyby nevyhrál Mikko, tak je to úplná katastrofa. Seb v háji, Jari skoro, ale vyhrabal se z toho (moje plus pro něj), Dani taky v pytli, Petter jakbysmet, jenom Mikko v klidu. Ale miluju ty tiskovky!!! Ty jsou úplně boží. Že oni jsou tak vtipní. Vždycky mě rozesmějou. Tak ale vzhůru do Polska!!!!

No nic, asi konec, jen chci upozornit na mou anketu týkající se již zmiňované F1.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nějak moc to utíká..... filip snížek 18. 06. 2009 - 19:27
RE: Nějak moc to utíká..... marit 19. 06. 2009 - 16:45