Konečně to přišlo!!!!!

2. březen 2009 | 16.29 |
› 

První závody SBK!! Přiznejte se, těšili jste se jako já, že jo?? Já osobně hrozně. A měla jsem na co. Sice mi tam chybí Baylisstic, ale to se překousne. Začalo to skvěle, když Jakub získal provizorní pole position( PPP). Bylo mi ale jasné, že mu to nevydrží. Měla jsem pravdu, ale nakonec to nedopadlo tak strašně, jak jsem předpokládala. Startoval z první řady, konkrétně ze čtrvtého místa. PP měl Ben Spies.

Live závody jsem samozřejmě neviděla. Ve dvě a o půl šesté ráno jsem ještě spinkala. Nestresovala jsem, protože jsem věděla, že to opakují.

Jak jsem zjistila z výsledků, Haga to s tím titulem myslí vážně. Dvakrát mu utekl a teď ho konečně chce.  Kdo se mu taky diví, že??? A já si myslím, že to dokáže, protože dominantní osoba, jakou byl James nebo Troy, tu momentálně není (asi) . Ale můžu se mýlit....

První závod SBK se mi líbíl, ale jen to ve mně trochu hryže, proč to Max nemohl vyhrát. Ale druhý místo po tom highsideru je skvělý. Haga to nakonec dokázal. Třetí pozici urval Maxův kolega, Yukio Kagayama. Jakub celkem slušně na devátým místě. Noví jezdci BMW, Troy a Ruben, jak na houpačce. Troy dobře (8.), ale Ruben nic moc (19.) . A chudák Michel těsně pod stupni, na bramboře.... :-( Zajímalo by mě, co dělal Ben na startu....první pod čarou.... :-(

Závod SS jsem viděla jenom kousek. Navrátivší Kenan Sofuoglu znovu dominoval. Po PP získal i toto vítězství. Vyhrál v těsném souboji před mistrem světa, Andrew Pittem a Anthony Westem. Z Anta mám neskutečnou radost. Je dobře, že se mu daří. Po tom trápení v Moto v barvách Kawasaki. Matěj Smrž byl jen kousíček od bodované pozice, ale nakonec skončil 16. Patrik Vostárek na 18. místě.

Druhý závod SBK byl též atraktivní. Ben už si dal pozor a start zvládl. S Hagou předvedli skvělý souboj. Nakonec to dopadlo lépe pro Bena. Třetí skončil Leon Haslam. Zase škoda Michela, že se neudržel na té bedně a bral 5. místo. Holt pneumatiky jsou pneumatiky. Jakub na 7. místě je dobrý výsledek. BMW se přehouplo na druhý konec houpačky. Tentokrát byl lepší Ruben (11.), zato Troy (22.)....co dělal???.... Katastrofální víkend prožil Shane Byrne. Ten neviděl cíl ani jednoho závodu. Sám řekl, že to byla hrůza.

Tak a teď se těšme do Kataru!!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře