AL: Kathrin, John a Lindsey podruhé

9. únor 2009 | 15.17 |

Další vítězové ve francouzském Val d'Isere, v dějišti alpského MS. Dne 6.2.2009 se konala superkombinace žen a zde triumfovala Kathrin Zettel, která předvedla bezkonkurenční slalomovou část. Zvítězila před Švýcarkou Larou Gut a další Rakušankou Elisabethou Goergl. Šárka Záhrobská se umístila na pěkném 11. místě.

V sobotu 7.2.2009 se konal sjezd mužů. Zde patřil mezi favority vítěz Super G Didier Cuche a Bode Miller. Muselo se počítat také s obhájcem titulu Aksel Lundem Svindalem. Všem ovšem vypálil rybník Kanaďan s českými rodiči John Kucera jedoucí se startovním číslem 2. Zajel úžasný sjezd, po kterém ho už nikdo nedokázal porazit. Poprvé na bedně ve sjezdu a hned zlato z MS. Vyhrál před Didierem Cuchem a Carlem Jankou. Petr Záhrobský skončil na 24. místě.

Sjezd žen se měl konat včera, ale kvůli sněžení, které nedovolilo upravit trať, se odjel před necelou hodinkou dnes 9.2.2009. Největší favoritkou byla Lindsey Vonn. S číslem 5 jela Lara Gut. Na prvním místě vydržela až do Lindsey Vonn. Ta se zařadila na první místo, odkud ji už nikdo nesesadil. Stává se mistryní světa!!! Porazila Laru Gut a Nadiu Fanchini. Jediná Češka byla Klára Křížová, a ta skončila na 29. místě.

Všem gratulace a dík za krásné závody!!!!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře