Naposledy...Hurá!!!!....Nebo ne???

17. prosinec 2008 | 20.14 |

Jsme v půlce posledního týdne v tomto školním roce a to mi působí radost.Už jenom dva dny,respektive jeden den,protože v pátek se nic dělat nebude.Přežít zítřejší den s odpoledkou a je to v suchu.Na druhou stranu je mi to ale líto,že je to naposledy v ROCE 2008.Vidíte,už na mě (zase) padá melancholická chvilka a to je teprve sedmnáctého.Co budu dělat na Silvestra,to nevím.No,přežiju to.Jako vždycky.Momentálně si říkám,že to nesmím tak hrotit a já se opravdu snažím.Už je to lepší než loni.Teda aspoň myslím.

Taky si uvědomuju,že jsou to poslední společné Vánoce s mými spolužáky,se kterými (jenom s nějakými) se znám celých devět let.Často si říkám,že mi chybět nebudou,ale opak je pravdou.Budou, a moc.I když...jak kteří.Ti,se kterými se až tak nebavím, ani ne,ale ti nejbližší opravdu hodně.

Taky máte takový problém sehnat vánoční dárky??? Já ano. Nemám žádný nápad,prostě nic,ale ono se něco vyvrbí....časem.No...už ho moc není,ale to nevadí.Kolikrát jsem si říkala,že si věci nebudu nechávat na poslední chvíli...mno...musím uznat,že je to tak padesát na padesát.Jak to tak pozoruju,začínám se lepšit ( :-) )....jak kde....( :-( )

P.S. Ať žijí zimní sporty!!! Taky se nemůžete dočkat dalších závodů??? Já hrozně a kdo ne,tak ať se přiučí. :)

P.S.2 Chybí mi letní sporty!!! :-((((

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře