Preview a harmonogram GP SAE

1. listopad 2013 | 17.37 |
› 

Yas_Marina_Circuit_EarthZ Indie se kolotoč Formule 1 přesunul do Spojených arabských emirátů do Abu Dhabi, kde se nachází moderní okruh Yas Marina. O titulu je již rozhodnuto, takže se alespoň všichni budou soustředit na všechno ostatní a Vettel už si podle mého může dělat, co chce.

I když nejsem moc zastáncem moderních okruhů v takových destinacích, ale Yas Marina je spolu se Singapurem mým vcelku oblíbeným okruhem, takže se opět těším. Nejvíc ze všeho ale na návrat GP2 a GP3. Nedovedete si představit, jak moc mi to chybělo!

V Indii se stalo to, co všichni očekávali a předpokládali. Sebastian Vettel si zajistil čtvrtý titul mistra světa. A ještě k tomu dokázal celý závod vyhrát. Druhý skončil Nico Rosberg a třetí Romain Grosjean. Dlouhou dobu jsem si myslela, že se to Markovi podaří a vyhraje, jenže 'zřejmé' problémy s alternátorem ho donutily (spíše vedení týmu) zastavit auto na kraji trati. Není a není to fér.

Řešit šampionát tedy už nemá moc cenu, protože o vítězi je rozhodnuto. Nějak ani nevím, co ještě napsat, protože spíš než na samotnou F1 se těším právě na poslední závody GP2 a GP3, kde se rozhodne o mistru světa v obou sériích. Zbožňuju ty závody a nechápu, jak jsem mohla ten měsíc vydržet. Takže obecně vzato .. nemůžu se dočkat!

ČASOVÝ HARMONOGRAM GP SAE

f1_schedule_yas-marina_2013

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář