Baz i Sykes se na Německo těší

29. srpen 2013 | 15.25 |
› 

loris-tomOba dva piloti oficiálního továrního týmu Kawasaki Racing Team Tom Sykes a Loris Baz už se pochopitelně nemohou dočkat, až se posadí na svou zelenou princeznu při závodech na německém Nürburgringu.

Baz má za sebou velmi úspěšný víkend v Silverstone, kde získal v prvním závodě páté místo a v druhém závodě se podruhé ve své kariéře stal vítězem. Tom Sykes naopak nezažil zrovna povedený víkend, když si z Británie odvezl 11. a 7. místo, což znamenalo i ztrátu v celkovém hodnocení šampionátu.

"Opravdu se těším, až budu opět o tomto víkendu v Německu závodit," řekl Tom Sykes, "mluvil jsem se svým šéfmechanikem Marcelem Duinkerem a ta třítýdenní pauza by pro nás měla být dobrá. Užil jsem si čas strávený doma a s tím, že je před námi velmi náročný měsíc září, tak trénuju, abych byl na nadcházející tři závody připravený a mohl tak uspět. Cítím se dobře, během pauzy jsem dobil baterky," dodal, "okruh v Německu mám rád a Ninja ZX-10R zde byla v minulosti dobrá, takže se opravdu těším."

Sykesův týmový kolega by rád navázal na svůj skvělý výsledek z minulého závodu, ovšem jednoduché to pro něj nebude.

"Po vítězství v Silverstone je moje sebevědomí hodně dobré," řekl, "závody v Assenu a Silverstone nám vyšly, ale víme, že některé další okruhy v sezóně pro mě nebudou moc dobré. Teď po Silverstone na mě čekají jen ty dobré okruhy. Nürburgring mám rád a v minulých závodech jsem ukázal, že dokážu jezdit i v různých podmínkách. Chtěl bych, aby bylo sucho, ale i když bude pršet, tak to pro mě žádný problém nebude."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře