Monza

16. září 2008 | 17.20 |
› 

Tak tohle byl velice zajímavý závod.Po netradiční,ale velmi pěkné,kvalifikaci,ve které zvítězil Sebastian Vettel před Heikkim Kovalainenem a Markem Webberem.

Start proběhl za Safety carem,ale já ho nějak prošvihla.Stejně jako u závodu GP2 Series.No to je jedno.Když se od startu dostal do vedení Seb Vettel,přála jsem si,aby to udržel a dojel si pro premiérové vítězství.Stalo se tak.Jsem šťastná,že se mu to podařilo.Od této chvíle je to můj nový favorit.Druhý skončil Heikki a třetí,díky skvělé strategii na 1 zastávku v boxech,Robert Kubica.

Patřím k těm,kterým se moc nelíbil manévr Lewise na Tima.Jasně,takové jsou závody a několik tvrdých předjížděček k tomu prostě patří.O tom žádná,ale když něco podobného aplikoval i na Webbera(a to Webbera moc nemusím),říkám si,že to možná trochu přehnal.Doufám,že si nemyslí něco ve smyslu pozor jede Hamilton.To doufám,že ne.Na trati jsou si všichni rovni.Tohle byla snad výjimka a odteď to nebude nic dramatického.

Též mě zaujala bitka(jestli to tak můžu nazvat)mezi Nicem R. a Felipem.Moc hezký manévry.Až na to,že pak začal Nico propadat.Je to škoda.A Kimi mohl taky trochu víc zabojovat.Asi to prostě nešlo.No a Fisico mě taky zklamal,i když to nebyla jeho vina.Ale je to škoda,protože nedojet svůj domácí závod,to naštve.

Ale dojem ze závodu je pozitivní. ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře