Hanba mi!

9. srpen 2013 | 16.21 |

Přemýšlím, jak bych to vyjádřila. Jde o to, že neustále nejsem spokojená se svým blogem, ať už ho mám kdekoli. Experimentovala jsem snad, kde se dalo. Měla jsem vizi, že rozjedu úspěšný (ha, naivní a směšné) blog v angličtině, jenže znáte to. Z blogu na blogspot.com rychle sešlo, protože mi to nevyhovovalo ale vůbec. Tak jsem to zkusila na wordpress.com, což už bylo lepší, ale prostě návštěvnost byla mizivá. Nejdřív jsem si říkala, že se to časem rozběhne, ale ne. Víte proč? Protože ten největší problém je zřejmě ve mně. Tak nějak ani nejsem spokojená s tím, co jsem psala. Myslím ty příspěvky v angličtině. Jestli se mi povedl jeden nebo dva? Cha! Psala jsem i několik příspěvků v češtině, a i když jsem si vždycky říkala, že některé obraty mi v češtině nelezou přes pusu, tak prostě a jednoduše se mi v ní vyjadřuje nejlíp a nemusím až tak moc přemýšlet neustále nad gramatikou a nad tím, aby to vyznělo přesně tak, jak chci. Takže jsem zase zpátky tady. Změnila jsem vzhled a šla do tmavé, i když nechci, aby to působilo depkoidně, ale nějak jsem to chtěla zneutralizovat.

To, co se mi na wordpressu povedlo, byla rubrika RESULTS, kam jsem vkládala tabulkově výsledky toho, co mě zajímalo a co jsem považovala za důstojné, aby tam bylo. Takže to s největší pravděpodobností udělám tak, že takovou rubriku vytvořím i zde a asi to nechám v angličtině, páč si myslím, že nadpisy pochopí každý, i kdyby sem náhodou zavítal neČech. Jediné, nad čím přemýšlím, je, jestli mám ty výsledky, které jsem tam psala, dávat sem. Nechci tamten blog mazat, ale zas pak nebudu vědět, kde co mám, takže to asi přesunu. Tudíž mě čeká pěkná práce, ale co bych pro to neudělala! :-)

Poslední článek je kdesi ze začátku května, kdy jsem stresovala s maturitou. No ano, zvládla jsem to vcelku dobře, ale už mi to přijde jako věčnost, co uběhlo. Ale má to tak být. Na výšku mě nevzali, ale hlavu nevěším. Hodně jsem se spálila, tak snad už příští rok budu moudřejší.

P.S. 20:12 Tak jsem sem teda přidala všechny výsledky, které dříve patřily pouze tomu druhému blogu. Myslím, že tady jim bude líp. :-) Dál bych se tady chtěla podělit i s dvěma českými články, co jsem tam spáchala, takže přidám ještě ty a bude to!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře