Vládcem bahrajnské kvalifikace se stal Rosberg

20. duben 2013 | 22.54 |
› 

 Nico Rosberg z týmu Mercedes si dnes v brzkých odpoledních hodinách vyjdel pole position pro zítřejší určitě napínavý závod, který můžete sledovat od 14:00 na jakékoli televizní stanici chcete. :D

Byla to vcelku napínavá kvalifikace, abych pravdu řekla. V první části mě mile potěšil Charlse Pic, který zajel opravdu skvělý čas na poměry Caterhamu. Spolu s jezdci tohoto týmu (Giedo van der Garde a Charles Pic)  vypadli v první části jezdci týmu Marussia - Jules Bianchi a Max Chilton, a dvojice Valtteri Bottas z Wiliamsu a Esteban Gutiérrez z týmu Sauber. Ten ovšem musí počítat s penalizací 5 míst na roštu, tudíž odstartuje z úplně poslední pozice.

Druhá část byla poměrně hektická, ale to je pro mě vždy. :D Opět nepostoupil do Q3 pilot McLarenu Sergio Pérez. Upřímně, nevím, proč ho neustále všichni kritizují za to, že je pomalý a kdesi cosi. Promiňte, ale zdá se mi to příliš. Na Jensona neztrácí vůbec moc! A co se týče agresivity, kterou postrádá velký Martin Whitmarsh, tak té má myslím náš horkokrevný Mexičan dosti. Prostě jednoduše řečeno McLaren není ve formě a Checo je ten poslední, kdo by za to mohl. Jenže na někoho se ukázat musí.

V třetí části to napálil Nico a ani Vettel ho nedokázal překonat, což mě vcelku potěšilo. Opravdu mě zpražil na tiskovce, kde prohlásil, že ho překvapilo, když neviděl po průjezdu cílem P1 ... díky penalizacím Webbera a Hamiltona se posunul i Massa, který své kvalifikační kolo zajel na tvrdých gumách! Klobouček dolů. :)

Takže těšing na zítra a držet pěsti Fernandovi, Danielovi, Charlesovi a Julesovi!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře