II. část - sobota 21. 7. 2012

25. červenec 2012 | 12.10 |

Možná se podivíte, proč zmiňuju i sobotu, když v ten den jsme na okruh do Brna vůbec nevyrazili. Nevím ... ale tak nějak to s tím přece jenom souvisí.

Probudila jsem se se stejným pocitem, s jakým jsem usínala. Nedokázala jsem uvěřit tomu, že brněnský pátek už je za mnou. Sobota však byla celkem náročným dnem. Byla to malá oslavička mého svátku, který jsem měla v úterý sedmnáctého. Jen taková malá připomínka a posezení s rodinou. Tohle posezení však bylo lehce narušeno odpoledním superbikovým superpole, které bylo velmi, ale velmi zajímavé. Možná až moc. Obecně jsme toho ze sportovního světa museli stihnout hodně.

V sobotu jsem měla moc pozitivní náladu, byla jsem naladěná z pátku, z té nádhery, a zároveň jsem se těšila na neděli. Fotečky jsem nahrála do počítače, takže je všichni mohli zhlédnout.

V sobotu jsme pozorně sledovali předpověď počasí, co hlásí na neděli. Má být zataženo, ale nepršet. Tak jsme byli klidní.

Spát jsem šla opět s budíkem na 5:50 a srdíčkem natěšeným na závody, na to dokonalé místo a na závodníky frčící kolem nás na motorkách.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře