Hei igjen! :)

24. červenec 2012 | 19.00 |

Ahojte znovu po skoro celém roce. Je mi líto, že jsem toho tolik promeškala, ale nevyzbyl mi téměř žádný čas. Školní rok byl velmi náročný. Začal mi stáží v Londýně, čehož si velmi cením. I když jsem to v tom čase zase až tak moc nevnímala, tak mi to hodně dalo a prospělo mi to. Možná hlavně to, že jsem byla s lidmi, které jsem ne moc dobře znala, nebo dokonce vůbec ne. A poznala jsem jinou kulturu a způsob žití. Bylo by určitě super zažít něco takového i v jiných částech světa, jiných zemích.

Když jsem říkala, že školní rok byl náročný, tak to myslím doopravdy. Byla to spousta soutěží a projektů, že už jsem ráda, že je to za mnou. Byla jsem velmi, ale velmi optimistická. V jednu chvíli toho na mě bylo moc. Zvlášť když ode mě všichni "něco" očekávají ... konec roku byl ale fajn. :) Byli jsme v Praze, ve slovenských Topoľčanech, v ZOO Lešná ... užili jsme si spoustu legrace. :)

Co se týče druhé stránky mé osobnosti, tak jsem zmeškala konec motoristické sezony a celou celičkou zimní sezonu. :( Ta zahrnovala např. MS v letech na lyžích v norském Vikersundu. :) To jsem si náramně užila. Vlastně celou skokanskou sezonu jsem si užila. :) Jinak to byla taková "plonková" sezona. Žádné MS v alpském lyžování ... žádné MS v klasickém lyžování. Za to bylo opět MS v biatlonu - jako každý rok - v německém Ruhpoldingu. Byl to fajn čas, ale zase tak strašně utekl ...

Motoristická sezona je ve své polovině. A já jsem právě šťastná a zároveň smutná. Vlastně ... hlavní příčinou toho, proč jsem se opět vrátila sem na blog, bylo to, že jsem vám chtěla zvěstovat své zážitky z brněnských superbiků, které jsem po dvou letech opět navštívila. K tomu se váže i má nálada a momentální rozpoložení. Nebojte, článek se vším podrobným bude. :)

Asi jste si také všimli nového designu. Opustila jsem červené zbarvení značící mou lásku k Norsku a změnila blog na zeleno s bannerem Lorise Baze. Všechno kvůli němu ... pochopíte. ;)

Doufám, že teď přes prázdniny čas na svůj blog mít budu, a pak taky během školního roku. Mého posledního na střední. Čeká mě maturita, i když vlastně ani pořádně nevím, jak to bude vypadat ... a to kvůli těm našim "nejvyšším".

Vrátím se ještě k názvu tohoto článku. Je v norštině, ano. A znamená 'Ahoj znovu! :)' ... možná to vypadá, že už norsky umím, ale to vůbec není pravda. Umím toho pramálo, ale chci jít dál a pokračovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře