Phillip Island

27. únor 2011 | 18.27 |
› 

Tak když už jsem tady včera mlela o tom, že je první závod superbiků, tak sem samozřejmě dlužná výsledků. Dobře si pamatuju, že jsem psala, že nehrozí, že bych si vstávala brzo ráno. Musím se smát. Samozřejmě, že jsem to nakonec udělala, ale jenom na druhou půlku druhého závodu SBK. A to jenom díky mé drahé mamince, která nemohla spát a začala se dívat. Tak jsem musela taky, bylo to moc velké pokušení. Jen co jsem zasedla před obrazovku, byla jsem tam. Ten zvuk, ta dráha, ty motorky, ti jezdci, to prostředí ...
Takže ... první závod vyhrál držitel pole position Carlos Checa ze Španělska před Maxem Biaggim z Itálie a Leonem Haslamem z Británie. Jakub Smrž dokončil na slušném 7. místě. Pro mě důležitý Jonathan Rea skončil na 12. místě.
Druhý závod dopadl velmi podobně. Vítěz i druhý v pořadí zůstali stejní. Carlos a Max. Až to třetí místo získal někdo jiný, a to Marco Melandri z Itálie. Slušný začátek pro Marca. Jeho týmový kolega Eugene Laverty se na nováčka taky předvedl skvěle. Až na ten výjezd do kačírku ... Jakub Smrž skončil těsně před branami první desítky, tedy 11. Johny se vyznamenal a skončil 4.
Supersporty byly asi dobrá řežba, protože o vítězství bojovali hned 4 jezdci až do konce. Vítězem se nakonec stal Ital Luca Scassa před domácím Australanem Brocem Parksem a Britem Sam Lowesem. Ondřej Ježek dokončil na 12. místě.
Dojmů mám plnou hlavu, a nevím, co .. kde .. jak. Ale spokojenost z toho, že už je to tady. Teď sice máme měsíční pauzu, ale jsem si jistá, že to uběhne rychleji než voda.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře