Pozor, pozor! Zvedáme kotvy!

26. únor 2011 | 18.58 |
› 

No abychom toho tento víkend neměli málo, že, tak tu máme ještě úplně první závod superbiků v letošní sezóně. Upřímně jsem trochu off a vůbec mi to nedochází, ale fajn. Dnes ráno, přesně v 5 hodin se konalo Superpole. Podívejte, začínám být línější a línější, takže jsem vůči tomu byla pasivní. To však neznamená, že jsem nebyla nervózní a nezajímá mě to. Právě naopak. Superbiky jsou more than perfect, takže asi tak.
Ale teď už k tomu Superpole. Pole position získal Španěl Carlos Checa na Ducati ze stáje Althea Racing. Druhý skončil úřadující mistr světa Ital Max Biaggi s Aprilií a třetí Sylvain Guintoli z českého týmu Effenbert-Liberty Racing s Ducati. S ním v týmu jezdí i Jakub Smrž, který odstartuje z místa šestého.
Jen pro informaci, zítřejší závody jsou ve 2 hodiny a o půl šesté ráno. Mno, myslím, že to asi nehrozí. Třeba se podívám potom na záznam. Holt je to náročné s naším Oslem.
Ale nesmím se nezmínit i o Supersportech. Těm vládl také Španěl David Salom na Kawasaki a získal pole position. Druhý je Fabien Foret z Francie na Hondě a třetí Sam Lowes z Británie také na Hondě. Ondřej Ježek odstartuje z místa 19.
Zítřejší závod také není ve šťastnou dobu, tzn. o půl čtvrté ráno. Takže to taky nehrozí. Mno nevadí, však já si to v létě v Brně vynahradím.

Tak to jen tak okrajově, neboť změn je tam myslím dost, hlavně v obsazení kategorií. Ale zvykám si a myslím, že tento ročník bude opět geinální. Jen doplním, že ten, kdo mě zajímá nejvíc, je Jonathan Rea, a ten odstartuje z 12. pozice. No, nemá si co lámat zápěstí. Ale ne, dělám si legraci. Jen ať je v pořádku a zajede jak nejlépe umí. Ve spánku vás všechny budu podporovat, slibuju. Tak zítra!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře