AL: Ga-Pa: Superkombinace ... muži

14. únor 2011 | 17.08 |

Dnes si odjeli svou superkombinaci také muži. Já jsem z toho však neměla vůbec nic. A to kvůli škole, kvůli které jsem samozřejmě neměla šanci vidět ranní sjezd, ale ani odpolední slalom, protože jsem skončila před čtvrtou. Nic z toho však nezmírní mou radost, která je vážně maximální.
Ranní kombinační sjezd vyhrál s náskokem 63 setin sekundy "náš" Nor Aksel Lund Svindal před Švýcarem Beatem Feuzem. Třetí příčku držel Ital Christof Innerhofer. Ondřej Bank ho dokončil na výborném 5. místě s nadějnou šancí na medaili. 28. byl po sjezdu Martin Vráblík a na té norské straně to byl kromě Aksela na prvním místě také na 13. místě Kjetil Jansrud a na 18. místě Lars Elton Myhre. 7 sjezdařů z 41 první kolo nedokončilo.
Do slalomových branek se teda vrhlo 34 závodníků, bohužel 6 jich nedokončilo, mezi nimiž byl například průběžně druhý Beat Feuz, Silvan Zurbriggen nebo Bode Miller s Tedem Ligetym. Tím nejlepším se však stal, napovím, stejně jako před dvěma lety ve Val d'Isere, obhájce titulu, Nor Aksel Lund Svindal!! Ani nevíte, jak ráda bych vám tu napsala, jak jsem šťastná, ale prostě to nejde opsat slovy. No ale, stříbro vybojoval, a zkompletoval sbírku medailí na všechny druhy, Ital Christof Innerhofer. Bronzová příčka patří dalšímu Italu Peteru Fillovi. Ondřej Bank nakonec udržel pozici a skončil na krásném 5. místě. 17. skončil Martin Vráblík. Další dva norští reprezentanti se předvedli myslím také dobře. Kjetil Jansrud skončil v první desítce, tedy na tom 10. místě a Lars Elton Myhre na vynikající 7. pozici, přičemž zajel nejrychlejší slalomovou jízdu. Takže všichni "naši" skončili v první desítce! Gratulace úplně že veliká a všem!!!

Graficky:

1 Aksel Lund Svindal NOR 2:54,51
2 Christof Innerhofer ITA + 1,01
3 Peter Fill ITA + 1,90
4 Benjamin Raich AUT + 2,17
5 Ondřej Bank CZE + 2,39
6 Paolo Pangrazzi ITA + 2,84
7 Lars Elton Myhre NOR + 2,99
8 Natko Zrnčić-Dim CRO + 3,20
9 Andreas Romar FIN + 3,54
10 Kjetil Jansrud NOR + 3,91

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře