SnL: Innsbruck

4. leden 2011 | 16.07 |

Tak teda včera byl závod v Innsbrucku. Jak už jsem podotýkala, tak jsem neměla ani nejmenší nárok na to, abych to mohla zhlédnout. Ale v koutku duše jsem doufala, že aspoň konec nebo posledního skokana uvidím. No bohužel ani to mi nebylo umožněno. A jak jsem předpokládala, tak vyhrál Thomas. Samozřejmě, já vždycky když závod nevidím, tak ho vyhraje ten, komu to přeju ze všech nejvíc. Ale dopadlo to dobře. Thomas vyhrál obě kola s přehledem, Malysz druhý to samé a dokonce i Tom. To mě docela překvapilo, že se udržel. Aspoň mě utvrzuje v tom, že nějaká forma se u něho taky dostavila. Teď jenom, aby vytrvala.
Nu, takže máme po Innsbrucku ... s pódiem jsem spokojená, a i s těmi ostatními docela. Češi zase průměr, ale už jsem si zvykla. Sice Roman na 16. místě je dobrý, ale pak Lukáš 27., Jakub 31., Borek 41 a Matura 45. Zato moji Norové všichni postoupili do druhého kola. Jsou to šikulkové a mám z nich radost. A Gregor na 18. místě ve mně vzbuzuje smíšené pocity. Ale tak, hlavně že se vrátil.
Dnes jsme měli volný den a zítra nás čeká kvalifikace na Bischofshofen, pozítří závod a máme po turné. Zas to rychle uteklo a já si to ani neužila. Ale ne, to přeháním. Já si to užívám dostatečně a ještě budu. Tak uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře